O mnie

Nazywam się Joanna Stopka-Faktor

Od 20 lat maluję obrazy na szkle, wykonuję witraże, a od 10 lat maluję na porcelanie, ceramice oraz drewnie. Prowadzę również warsztaty malarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie poprzez branie udziału w szkoleniach i kursach związanych z różnymi formami malarstwa. Biorę udział w targach, jarmarkach sztuki ludowej, konkursach oraz warsztatach, na których prezentuję swoje prace i umiejętności.

Wyróżnienia
Projekty
IMG_20191126_134929

Malarstwo ścienne

... to zawsze jest duże wyzwanie. Dopasowanie obrazu do przestrzeni, dobranie odpowiednich kolorów to tylko kilka z elementów tworzących całość. Wszystkie projekty dostosowuję do indywidualnych wymagań klienta.

Indywidualne zamówienia

... są częścią mojej pracy. Malowana przeze mnie naczynia porcelanowe, ceramiczne czy szklane, często zamawiane są do restauracji, hoteli. Ozdabia je logo obiektu lub wzór utworzony na potrzeby danego klienta

Okazje

Malowane drewno

... wraca do łask. Skrzynie, które kiedyś zdobiły góralskie domy, stanowiły element posagu panny na wydaniu. Opuszczała ona swój rodzinny dom zabierając to co zmieściło się w owej skrzyni. Dzisiaj tworzą niepowtarzalny klimat także w nowoczesnych wnętrzach

Obrazy na szkle

... rodzaj malarstwa, gdzie obraz występuje po drugiej stronie szkła. Malowany bywa przeważnie farbami olejnymi lub wodnymi za pomocą pędzla i pióra. Wykonane w mojej pracowni obrazy na szkle wykorzystywane są głównie do dekoracji przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu